EN

8:30 - 9:00  Registracija udeležencev  
9:00 Otvoritveni nagovori  
9:30 MGRT (Jernej Salecl), MOP (Marko Maver), MZI (Bojan Žlender); izhodišča ministrstev za prihodnost  
10:00 Pogovor s predstavniki ministrstev: Bojan Žlender (MZI), Marko Maver (MOP), Jernej Salecl (MGRT), pogovor vodi Primož Lemež  
10:30 Nizozemska, Norveška: politika države in lokalnih skupnosti  
11:00 Evropski primeri dobre prakse: Norveška, Nizozemska, Slovenija; pogovor vodi Anja Hlača Ferjančič  
11:30 Odmor za kavo  
12:00 Evropa: lokalne posebnosti, javna infrastruktura in bonitete: Madžarska (Budimpešta), Italija (Gorica), predstavitvi  
12:30 Okrogla miza: Sodelovanje med mesti, občinami, regijami, državami; kaj vse lahko prinese e-mobilnost: predstavnik sodelujočih držav (Slovenija, Norveška, Nizozemska, Madžarska, Italija), pogovor vodi Anja Hlača Ferjančič  
13:00 Kako je slovenska elektrodistribucija pripravljena na prihajajoče zahteve; predstavitev Elektro Ljubljana  
13:30 Kosilo  
14:15 Zala, Madžarska, predstavitev; kako se na Madžarskem lotevajo izzivov nove mobilnosti in kaj bi se od njih lahko naučili Slovenci  
14:45 Subvencije: kakšne razpise lahko pričakujejo lokalne skupnosti; MZI, MOP, Eko sklad  
15:10 Infrastruktura, polnilnice: kako izbrati pravo infrastrukturo za e-mobilnost  
15:40 Okrogla miza: Kako hiter je lahko prehod na e-mobilnost in lokalno OVE oskrbo z energijo, okrogla miza, Vodi Anja Hlača Ferjančič  
16:15 Plugin: medijski projekt in svetovanje  
16:30 Dvostranska srečanja, mreženje ob kavi, komercialne predstavitve in testne vožnje  
18:00 Podelitev priznanj najbolj e-mobilnostnim občinam v Sloveniji in slavnostna večerja  

Pokrovitelji:

Medijski pokrovitelji:

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri